Chybová zpráva

  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).

ADAMS

Databázový systém ADAMS (Anti-Doping Administration and Management System) je on-line nástrojem pro zpracování a zadávání dat týkajících se veškeré antidopingové problematiky. Uživatelský účet v systému ADAMS může sportovci vytvořit jeho mezinárodní federace nebo národní antidopingová organizace - v tomto případě ADV ČR. ADV ČR zatím využívá pouze tu část systému ADAMS, která se týká hlášení míst pobytu ("whereabouts").

V případě Vašeho zájmu o hlášení míst pobytu on-line prostřednictvím vytvoření uživatelského účtu v systému ADAMS, kontaktujte ADV ČR na adrese info@antidoping.cz.

ADAMS je uživatelům dostupný v následujících jazycích: angličtina, francouzština, španělština, němčina, japonština, ruština a arabština. Více informací, včetně uživatelské příručky a instruktážních videí, najdete na webových stránkách WADA (v angličtině).

Zkrácená uživatelská příručka pro orientaci sportovce s systému ADAMS v čestině.

Informační formulář sportovce o systému ADAMS, který musí sportovec potvrdit při prvním přihlášení – český překlad.

Česky