Chybová zpráva

  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).

 
Platforma pro e-learning Anti-Doping (ADeL)
nabízí přístup ke všem tématům týkajícím se čistého sportu a antidopingu. Po jednoduché registraci nabízí kurzy pro sportovce, trenéry, lékaře, administrátory a každého, kdo má zájem dozvědět se více o antidopingu a ochraně hodnot čistého sportu. Kurzy jsou v anglickém jazyce.

ADeL v současné době obsahuje následující kurzy:

ALPHA


Tento on-line program dává sportovcům informace o nebezpečí dopingu a významu antidopingové kontroly a podporuje pozitivní postoje k předcházení dopingu. Nástroj posune zaměření z toho, co sportovci nemají povoleno, a nabízí řešení pro čistý postup v sportu.

COACH TRUE


Poskytuje antidopingové vzdělání pro trenéry elitních a rekreačních sportovců. Má různé moduly pokrývající všechny antidopingové procesy, stejně jako výukové programy, scénářské aktivity a kvízy.

SPORT PHYSICIAN’S TOOL KIT ONLINE


Program umožňuje lékařům a jinému zdravotnickému personálu absolvovat zjednodušený sportovně-lékařský kurz. Kromě antidopingové agendy specifické pro sportovní lékaře je ve spolupráci s Mezinárodním olympijským výborem součástí také modul, který pokrývá hlavní sportovní témata. Materiál obsažený v tomto programu je určen na pomoc sportovním lékařům při vývoji programů antidopingového vzdělávání, které lze přizpůsobit a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly místním kulturám, podmínkám a zdrojům

ADO KICKSTART


Referenční nástroj, který administrátorům pomáhá při každodenním provádění svých základních antidopingových povinností. Procesy jsou nastíněny pomocí podpůrných šablon, které odpovídají zdrojům pro každou činnost

PARENTS' GUIDE TO SUPPORT CLEAN SPORT


Příručka je určena pro rodiče, kteří vyhledávají další informace, aby byl zajištěn zdravý atletický vývoj a bylo zabráněno používání zakázaných látek. Tento zdroj je relevantní pro rodiče všech úrovní atletů od začátečníků po elity.

Kurzy jsou vytvořeny na základě mezinárodních standardů a pravidel. Pro sportovní veřejnost představují ideální možnost prohloubení svých znalostí.

Česky