Chybová zpráva

  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: cs ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 457 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).
  • Notice: Undefined index: en ve funkci lang_dropdown_language_switch_links_alter() (řádek: 458 v souboru /data/www/19418/antidoping_cz/www/sites/all/modules/lang_dropdown/lang_dropdown.module).

Zábava a soutěže

Doping představuje vážnou hrozbu současného sportu. Pojďme se na něj ale teď podívat z jiného – odlehčenějšího – úhlu.

Otestujte své znalosti pomocí interaktivního kvizu a pořiďte si silikonový náramek jako symbol čistého sportu. 

Úspěšný dánský koncept silikonových náramků TRUE WINNERS, který běží již od ledna 2006, se spolu s dalšími několika evropskými zeměmi rozhodl přejmout i Antidopingový výbor ČR.

Jedná se o informační antidopingovou kampaň, která propaguje čistotu sportu za pomoci prodeje zelených náramků označených nápisy True Winners a Sport bez dopingu.

Nositelé těchto náramků tak veřejně hrdě ukazují, že nesouhlasí s používáním dopingu a sportují výhradně bez jeho pomoci. Výsledky, ke kterým se čistou hrou propracují, pak mají velkou hodnotu, byť by jich bylo dosaženo jen pro radost a zdraví sportovce.

Silikonové náramky nejsou určeny jen špičkovým sportovcům, kteří tam mohou médiím i soupeřům jasně ukázat, jakou cestu si vybrali, ale i závodníkům a hráčům nižších úrovní, amatérským nadšencům či fanouškům. 

V případě zájmu informujte manažera pro vzdělání Mgr. Michala Poláka.

Česky