Nová struktura Antidopingového výboru ČR


S účinností od 1. 1. 2020 se Antidopingový výbor ČR stal příspěvkovou organizací Národní sportovní agentury. Za účelem plnění závazků plynoucích z Mezinárodní úmluvy proti dopingu ve sportu si Vás dovolujeme informovat o změně aktuálních kontaktů ADV ČR.
Kontaktujte nás

Seznam zakázaných látek a metod pro rok 2020

1. 1. 2020 vstoupil v platnost nový seznam zakázaných látek a metod dopingu pro následující rok.

Detailní informace »
 

Představitelé NSA v sídle ADV ČR

Ve středu 8. 1. 2020 přivítal ADV ČR ve svém sídle vedení Národní sportovní agentury.

Detailní informace »

Hlášení míst pobytu ATHLETE CENTRAL


V listopadu 2019 spustila Světová antidopingová agentura WADA aplikaci Athlete Center. Sportovci, kteří jsou součástí některého z registrů pro testování tak mohou snadno, jednoduše a bezpečně zadávat svá místa pobytu přímo v mobilním telefonu. Aplikace je založena na databázi ADAMS. 
Detailní informace »
Světová antidopingová agentura WADA spouští e-learningový kurz pro odborné lékaře. Kurz je zaměřen na profesionály v oblasti zdravotnictví zahrnující sportovní lékaře či jakékoli jiné profesionály zapojené do diagnostiky, léčby nebo rehabilitace sportovců. Kurz nastiňuje, jak mohou zdravotničtí pracovníci efektivně fungovat v souladu s antidopingovými pravidly, jak mohou podporovat sportovce při plnění jejich povinností podle Světového antidopingového kodexu a jak mohou pomoci zabránit dopingu.
Světový antidopingový kodex 2021 je schválen
Na konferenci v Katovicích byl mimo jiné definitivně schválen nový Světový antidopingový kodex i s jeho součástmi. Tento Kodex bude platný od roku 2021 po celém sportovním světě a společně s jeho standardy a Seznamem zakázaných látek a metod patří k páteřním dokumentům v oblasti boje proti dopingu. 
Facebook
Link
Website
Copyright © 2020 Antidopingový výbor ČR, All rights reserved

info@antidoping.cz